Riga Latvia
Verified Riga Hotel

 

 

Divvietīgais numurs

65 EUR 2 personām
 

Istabā ir liela divvietīga gulta, vannas istaba ar dušas kabīni un visiem nepieciešamajiem dušas piederumiem, kā arī fēnu, kabeļtelevīzija, tiešā telefona līnija, Interneta pieslēguma iespējas.

Divvietīgais numurs

65 EUR 2 personām
 

Istabā ir divas atsevišķas gultas, vannas istaba ar dušas kabīni un visiem nepieciešamajiem dušas piederumiem, kā arī fēnu, kabeļtelevīzija, tiešā telefona līnija, Interneta pieslēguma iespējas.

Divvietīgais numurs“delux”

79 EUR 1-2 personām

Istabā ir liela divvietīga gulta, liela vannas istaba ar vannu, apsildāmo grīdu un visiem nepieciešamajiem dušas piederumiem, kā arī fēnu, kabeļtelevīzija, tiešā telefona līnija, Interneta pieslēguma iespējas, ledusskapis, balkons.

Apartamenti

109 EUR 1-2 personām + 20 EUR par katru papildgultu

Apartamenti sastāv no viesistabas ar izeju uz terasi, guļamistabas ar divvietīgo gultu, kur nepieciešamības gadījumā var ielikt arī papildgultu un virtuves ar visu nepieciešamo aprīkojumu ēdienu pagatavošanai. Vannas istaba ar apsildāmo grīdu, dušas kabīni un visiem nepieciešamajiem dušas piederumiem, kā arī fēnu, kabeļtelevīzija, tiešā telefona līnija, Interneta pieslēguma iespējas ļaus Jums justies kā mājās.

Blakus viesnīcai ir autostāvvieta, kur mūsu apsardze parūpēsies par Jūsu automašīnu vai tās bagāžas drošību.

Cenā iekļauts brokastis un PVN.